Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Připravujeme nový rezervační systém: Vaše pohodlí je naší prioritou

Vážení klienti,

došlo k tomu, že jsme v procesu vylepšení našeho rezervačního systému, aby Vám poskytoval lepší služby a byl intuitivnější. Tento nový systém je již prakticky nastaven a v současné době finišujeme s implementací posledních úprav. Věnujeme velkou pozornost každému detailu, abychom zajistili, že nový systém bude co nejvíce vyhovovat Vašim potřebám.

Omlouváme se za dočasný výpadek současného systému. Důvodem je, že čekáme na zásadní informace od našeho dodavatele, které jsou klíčové pro plné spuštění nového systému. Chceme, aby všechno bylo perfektně připraveno, tak, aby Vám nový systém umožnil co nejpohodlnější a nejefektivnější rezervaci.

Věříme, že tato krátká nepříjemnost bude brzy vystřídána velkým zlepšením, které oceníte při každé návštěvě naší ordinace. Jakmile bude nový systém plně funkční, okamžitě ho spustíme a budete mezi prvními, kdo o tom budou informováni.

Děkujeme za Vaši trpělivost a loajalitu. Snažíme se pro Vás připravit systém, který bude nejenom efektivní, ale také radost používat. Těšíme se, až Vám budeme moci nabídnout nový způsob, jak jednoduše a rychle rezervovat termíny podle Vašich představ.

S úctou,

MUDr. Ilona Sedláčková

Vytvořeno na systému PublicMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2024